قوانين و اساسنامه

اذهب الى الأسفل

قوانين و اساسنامه Empty قوانين و اساسنامه

پست  Admin في الأربعاء يونيو 25, 2008 3:37 am

قوانين و اساسنامه

در کل،پایه و اساس این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

قانون شماره 1) تمامي کاربران مي بايست در هنگام ثبت نام در سايت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربري خود استفاده نمايند. در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب، اشتراک آن كاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد و دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد حتي المقدور نام كاربري را با حروف انگيسي به جاي فارسي ايجاد نماييد.

قانون شماره 2) کاربران سايت مي بايست در هنگام ارسال پيام در انجمن ها از کلمات مناسب استفاده نمايند. در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب ، اشتراک آن كاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد و دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد.

قانون شماره 3) کاربران مي بايست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پيامهاي خود از يک موضوع مناسب استفاده نمايند. اين موضوع مي بايست در رابطه با سوال ، مشکل و يا پيام ايشان باشد. در غير اينصورت در حالتي که کاربر جديد باشد به او اخطار داده خواهد شد. در صورت تکرار مکرر اين موضوع توسط کاربران چه جديد و چه قديم ، برخورد جدي خواهد شد. از انتخاب عناويني از جمله كمك ، تورو خدا كمكم كنيد ، خيلي مهم ، هر كي ميتونه جواب بده ، نياز به پاسخ فوري ، يك برنامه ، جطوري ميتونم ، كرك برنامه و جملاتي شبيه به اين پيامها جدا خودداري نماييد كه طبق قوانين با شما بر خورد خواهد شد. راهنمايي در اين زمينه : ‌براي انتخاب موضوع ميتوانيد از كلمات كليدي سوال خود استفاده كنيد.

قانون شماره 4) مسئوليت مطالب ارسال شده توسط کاربران به عهده خود ايشان مي باشد و لزوماً نظر و يا مطلب مسئولين سايت نمي باشد.

قانون شماره 5) در صورتي که مايل به ارسال مطلبي از يک سايت ديگر مي باشيد ، حتماً منبع آن را ذکر نماييد. در صورتي که مطلب يا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصي بود ، حتماً نام وي را ذکر نماييد.

قانون شماره 6) لطفاً در هنگام مطرح کردن سوالات خود ، انجمن مناسب را انتخاب نماييد و از مطرح کردن سوالات خود در انجمنهاي نامتناسب با سوالتان خودداري نماييد.

قانون شماره 7) لطفاً در هنگام طرح سوالات خود آنها را به صورت جداگانه مطرح فرماييد. بدين معني که در صورتي که سوالهاي گوناگوني داريد ، آنها را در چندين ارسال مطرح نماييد و از مطرح کردن تمامي سوالات در يک ارسال خودداري فرماييد .

قانون شماره Cool لطفاً در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گيري الفاظ و جملاتي که باعث دلسردي کاربر سوال کننده شود خودداري فرماييد.

قانون شماره 9) لطفاً در صورتي که جواب يک سوالي را نمي دانيد از ارسال مطالبي که باعث شلوغ کردن آن ارسال ( يا سوال ) شود خودداري فرماييد. در صورتي که بحث خاصي داريد مي توانيد براي خودتان يک بحث عمومي باز کنيد.

قانون شماره 10) از نوشتن نامه هاي تجاري و يا تبليغات تجاري پرهيز كنيد. اگر جواب سوال كاربري به گونه اي بود كه مربوط به سايتهاي تجاري ميشد ميبايست فقط در زمينه سوال كاربر سايت معرفي شود و از به كار بردن جملات و كلمات تبليغاتي خودداري نماييد.

قانون شماره 11) از نوشتن يك سوال و يا يك نامه در انجمنهاي مختلف خودداري كنيد. طبق قانون شماره 5 انجمن مناسب و مرتبط به نامه خود را انتخاب كنيد و فقط در آن انجمن نامه خود را ارسال كنيد.

قانون شماره 12) مسئوليت تمامي فايلها و يا تصاوير و ... كه از طريق سايت رد و بدل ميشوند بر عهده كاربر فرستنده ميباشد و سايت در قبال اين گونه مسايل هيچ تعهدي در زمينه سالم بودن آنها، ويروسي نبودن آنها و ... ندارد. ما به شما پيشنهاد ميكنيم حتما پس از دريافت فايلها و ... آنها را قبل از استفاده توسط نرم افزارهايي كه كار ويروس يابي و اسكن فايلها را بر عهده دارند ، چك نماييد.

قانون شماره 13) براي امنيت بيشتر جهت گرفتن پاسخ سوال از انجمنها استفاده نماييد در صورتي كه مستقيما با يك كاربر از طريق ايميل ، چت و يا هر طريقه ديگري ارتباط داشته باشيد سايت هيچ گونه تعهدي در مقابل بوجود آمدن مشكالات احتمالي نخواهد داشت.

قانون شماره 14 ) در صورت مشاهده هر گونه بي احترامي به كاربران ديگر و مديران و مسئولان سايت با كاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد.

قانون شماره15) طبق قوانين مالکيت مادي و معنوي نرم افزارهاي داراي حق کپي رايت، معرفي، نشر و يا ارسال موضوعات مرتبط با Warez بمعناي عام آن و به هرشکل در انجمنها ممنوع مي باشد و اينگونه ارسالها بدون اطلاع قبلي حذف خواهند شد.

قانون شماره 16) ثبت نام با چند نام در سايت ممنوع است و در صورت مشاهده برخورد جدي ميشود.

قانون شماره 17) لطفا در زمان مطرح كردن مطلبي در انجمنها ، به مسايل و قوانين جمهوري اسلامي ایران احترام بگذاريد و از قرار دادن مطالب و تصاوير مخالف با آن جداْ خودداري فرماييد. ضمناْ از نوشتن هرگونه مسايل مربوط به سياست جلوگيري كنيد كه در اين صورت، دسترسي كاربر براي هميشه به سايت قطع خواهد شد.

قانون شماره 18) خريد و فروش کلیه تجهيزات ماهواره اي در كليه انجمنها ممنوع ميباشد. این سایت فقط جنبه آموزشی دارد


قانون شماره 19) فرستادن آدرس سایت های همکار (سایت ها و وبلاگهای شخصی) در انجمن ها و یا امضاء شخصی بر خلاف قوانین میباشد و در صورت مشاهده با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

قانون شماره 20) در سایت حتما فارسی تایپ کنید و از جملات انگلیسی خودداری کنید در غیر این صورت به شما پاسخی داده نمی شود.

قانون شماره 21) اگر شما دنبال نرم افزار یا برنامه خاصی میگردید ابتدا انجمن یا بخش مورد نظر خود را بگردید ویا سرچ کوچکی در سایت بزنید اگر نیافتید آن وقت به صورت پست یا تاپیک درخواست خود را عنوان نمایید.تا نظم انجمن ها حفظ شود.

قانون شماره 22) اگر خواستید از یک کاربر به خاطر پست مفیدش تشکر کنید لطفا از ایجاد پست جدید برای تشکر از او خودداری کنید مثل (ممنون ,عالی بود ,مرسی و...) حتما برای تشکر از کسی گذینه تشکر که در کنار پست او قرار دارد را بزنید شبیه این .

قانون شماره 23) ایجاد تاپیک یا موضوعی در سایت که جنبه درآمد زایی داشته باشد مانند شرکتهای هرمی و... در کلیه انجمن ها ممنوع میباشد و با کاربر خاطی برخورد خواهد شد .

قانون شماره 24) لطفا از توهین به شخصیت یا گروه خاص و یا مطالب ضد دینی خودداری نمایید در غیر این صورت کاربر خاطی از سایت اخراج میشود.

باتشکر مدیریت سایت

Admin
Admin

تعداد پستها : 2
Registration date : 2008-06-25

خواندن مشخصات فردي http://starsat.forumfa.net

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه


 
صلاحيات هذا المنتدى:
شما نمي توانيد در اين بخش به موضوعها پاسخ دهيد